25% sleva na nástroje a příslušenství s kódem "TOOLS25"!

Přihlásit se

Správa účtu

NaniPoint

NaniPoint

Dopřejte všem ve svém okolí krásné ruce a dokonalou manikúru. Spolupracujte se specialisty na nehtovou modeláž a příslušenství, kteří na trhu působí už od roku 2012. Spojte síly s NaniNails a mějte i vy vlastní kousek nehtového ráje – svůj vlastní NaniPoint!

Co je NaniPoint?

NaniPoint je privátní pobočka NaniNails, vaše kamenná prodejna, která zákazníkům nabízí produkty z naší exkluzivní nabídky. Taková prodejna, obohacena o naše jméno a prestiž, může být navíc součástí vašeho nehtového studia nebo salonu.

Je NaniPoint vhodný pro vás?

NaniPoint je ideální pro manikérky a nehtařská studia, která si oblíbila naše produkty. Spojení se silnou značkou a doplňkový prodej produktů NaniNails vám přiláká nové zákaznice a zároveň posílí povědomí o místě vašeho působení.

Spolupráce s námi s sebou také nese spoustu dalších výhod, jako je marketingová podpora, propagační materiály, informace o připravovaných akcích a slevách a mnoho dalšího.

Jak si můžete zařídit svůj vlastní NaniPoint?

Spojte se s námi formou e-mailu event@naninails.cz nebo na telefonním čísle +420 737 558 517 a my se s vámi rádi pobavíme o detailech a možnostech spolupráce.

 

arrow car cart clock hat letters menu kocka_7 kocka_11 kocka_3 nani3 kocka_6 kocka_8 kocka_5 nani5 kocka_2 kocka_10 kocka_vanoce_10 kocka_2 kocka_1 kocka_12 kocka_4 person search star