25% sleva na nástroje a příslušenství s kódem "TOOLS25"!

Přihlásit se

Správa účtu

Kdo jsme

NaniNails – Bohatý sortiment pro perfektní manikúru

Nehty a ruce si zaslouží své místo ve světě krásy. Proto jsme tu my, NaniNails, abychom vám poskytli profesionální nehtovou kosmetiku a příslušenství. „Nani“ v havajštině znamená „krásný“ nebo „půvabný“ – významem tohoto slova jsme se inspirovali nejen v názvu značky. Naším posláním je přinášet vám to nejlepší z odvětví kosmetiky, abyste se cítily maximálně krásné a půvabné.

 

VZDĚLÁVAT – INSPIROVAT – TVOŘIT

Nechceme produkty jen slepě prodávat. Naše zákaznice učíme pracovat s materiály pomocí videí a tvůrčích workshopů, se kterými putujeme po celé České republice. Svým zákaznicím přinášíme bezednou studnici nápadů pro kreativní manikúru prostřednictvím našich sociálních sítí a obsáhlého blogu. Mnoho žen si už díky nám našlo svůj nový koníček – budete mezi nimi i vy?

Inspire yourself!

0
Nových článků za rok
x
0
Obrázků pro inspiraci
=
0
Inspiračních obrázků ročně

Krásné nehty ve šesti státech

Nápad na prodej dostupné nehtové kosmetiky vznikl v České republice, ale od té doby jsme se rozrostli do dalších 5 států – Slovenska, Rumunska, Chorvatska, Slovinska a Maďarska. V každém z nich se můžete spolehnout na naše perfektní služby. Balíky odesíláme ihned a záleží nám na tom, aby u vás byly co nejdřív.

     

Inspirativní prostředí 

Náš nový koncept prodejen neslouží jen k vyzvednutí zásilek a prodeji zboží. Na prodejnách vás přivítají vyškolené prodavačky s praxí v nehtové modeláži, které vám rády poradí s jakýmkoli problémem a výběrem zboží. Navštivte prodejnu v Olomouci nebo Ostravě a přesvědčte se sami!

 

Prodejny NaniNails

Prověřené zboží

Předtím, než naskladníme nové zboží, důkladně ho testujeme. Na skladě máme přes 4 000 rozmanitých produktů a díky inovativním skladovým technologiím jsou vám okamžitě k dispozici. Víte, že v našem skladu pracují převážně ženy? Ať už vám zboží zabalí Monika nebo Lenka, můžete nám věřit, že to dělá s maximální péčí a láskou.

 

Společenská odpovědnost

V roce 2019 jsme odstartovali novou tradici s Názvem Pink Friday. Každý rok oslavíme narozeniny NaniNails vlnou slev a zároveň část ze zisku z tohoto období věnujeme organizaci, která bojuje proti karcinomu prsu. Zajímá vás, jak akce funguje a jak se nám daří pomáhat? Na stránce o Pink Friday se dozvíte víc.

Kariéra

Sídlo NaniNails najdete nedaleko Ostravy, ve Sviadnově. Náš tým spojuje láska ke krásné manikúře a v práci se nikdy nenudíme! Chcete se k nám připojit? Podívejte se, jaké pozice jsou u nás momentálně volné.

Pojďte pracovat s námi!

Whistleblowing

 

Obchodní korporace NaniNails s.r.o. si zakládá na etickém a zákonném jednání, ať už ve vztahu k zaměstnancům, tak ke svým obchodním partnerům a zákazníkům a v souladu  se Zákonem č. 171/2023 Sb. o ochraně oznamovatelů zavedla vnitřní oznamovací systém. 
 
Obchodní korporace nastavila proces vnitřního oznamovacího systému, který umožní oznámit protiprávní jednání a zároveň umožní chránit oznamovatele, aby neměl obavu z odvetných opatření či postihu.  
 
Vnitřní směrnice blíže určuje postup a způsob oznamování, určení oznamovatelů a příslušné osoby, postup posuzování a řešení, evidenci a archivaci oznámení. 
 
Oznámení je možné podat:
a. prostřednictvím vnitřního oznamovacího systému přes aplikaci GIRITON.
b. v listinné podobě na korespondenční adresu NaniNails s.r.o., K Čističce 218, Sviadnov, PSČ 739 25,  obálku nadepsat nápisem „WHISTLEBLOWING – NEOTVÍRAT“,
c. ústně, telefonicky, či osobně příslušné osobě,
d. dále je možné oznámení podat na Ministerstvo spravedlnosti či orgánům veřejné moci.
 
Příslušná osoba je osobou, která v rámci vnitřního oznamovacího systému Společnosti přijímá a vyřizuje Oznámení. Společnost určila následující příslušnou osobou k výkonu činnosti příslušné osoby dle zákona o ochraně oznamovatelů, a to Nicu Kalcovskou (dále „Příslušná osoba“), kalcovska@naninails.cz, telefon: +420 737 565 051
 
Oznámovací formulář pro:
arrow car cart clock hat letters menu kocka_7 kocka_11 kocka_3 nani3 kocka_6 kocka_8 kocka_5 nani5 kocka_2 kocka_10 kocka_vanoce_10 kocka_2 kocka_1 kocka_12 kocka_4 person search star